top of page
  • Black Spotify Icon
  • Black Apple Music Icon
  • Black Amazon Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon

Slovenskí hudobní producenti vytvorili špeciálnu skladbu s binaurálnymi beatmi.

Pri jej počúvaní sa vám bude lepšie učiť cudzí jazyk, budete sa vedieť lepšie sústrediť na náročné texty, jednoducho koncentrovať sa na to, čo potrebujete. A navyše, jej zakúpením prispejete na pomoc ľuďom s poruchami sústredenia.

Kúpiť tu
bg4.png
ABOUT
VEDA

Neurónový “entrainment” je schopnosť mozgu synchronizovať frekvencie oscilácií mozgových vĺn s frekvenciou určitých vonkajších stimulov. Vyvolávajúce stimuly môžu byť buď vizuálne, hmatové alebo sluchové. Zvukové stimuly v našej štúdii používajú binaurálne beaty, percepčný jav vyvolaný dvomi tónmi odlišnej frekvencie počúvanými každým uchom zvlášť. Výsledný tón spôsobený rozdielom frekvencií ovplyvňuje frekvenciu mozgových vĺn a vytvára neurónový “entrainment”.

Adamec.png
bg4.png
Adamec.png

Oslovili sme niekoľkých slovenských hudboných producentov, ktorí vytvorili špeciálnu skladbu s binaurálnymi beatmi. Pri jej počúvaní sa vám bude lepšie učiť cudzí jazyk, budete sa vedieť lepšie sústrediť na náročné texty, jednoducho koncentrovať sa na to, čo potrebujete.

 

Vizuál pre The 16 Hz Project vytvoril uznávaný výtvarník Ašot Haas. Vo svojej tvorbe prepája zvk s obrazom, pracuje s lasermi a vytvára objekty modelované zvukom.

UMENIE
bg4.png

Možno ste si neuvedomili, že niektoré ťažkosti, s ktorými ste celý život zápasili, súvisia s príznakmi ADHD. Porucha pozornosti s hyperaktivitou (ADHD) má tri základné skupiny príznakov: nepozornosť, hyperaktivitu, impulzívnosť. ADHD nie je spôsobené nedostatkom disciplíny, nadmerným sledovaním televízie alebo zlou stravou. Ide o neurobiologickú poruchu, čo znamená, že jej príčiny sú biologické. V skutočnosti ju vyvoláva nerovnováha určitých chemických látok v mozgu. 

Adamec.png
PORUCHY
​SÚSTRDENIA

V

VIDEO
bottom of page